Nábor ČSLH – Sport Most z.s. 24.1.2017

26.1.2017 | Tereza Kohoutová

Dne 24.1.2017,v čase 16.30-18.00, proběhla na zimním stadióně v Mostě již druhá náborová akce pořádaná hokejovým klubem Sport Most z.s. ve spolupráci s ČSLH. Náborové akce se zúčastnilo 21 malých zájemců o lední hokej.

Na rodiče s dětmi čekala registrace (vyplnění přihlášek),po registraci si rodiče s dětmi prohlédli prostory na zimním stadióně využívané naším klubem pro trénink mimo led, střílnu, rozcvičovnu a v klubovně byla provedena krátká prezentace ledního hokeje dle pokynů ČSLH. Následovalo převléknutí v šatně a program na ledě. Na ledě trénink začínal ukázkou miniutkání hráčů roč.2008, kteří následně zůstali a byli nápomocni k tréninku na ledě. Trénink na ledě byl rozdělen na stanoviště s různou činností. Hodně rodičů využilo možnosti být s dětmi na ledě, jak s bruslemi, tak i bez nich. Na konci tréninku byla provedena společná fotografie.

S celkovou akcí jsme spokojeni a probíhala ve velmi dobré atmosféře. Velký dík patří všem, kteří se na akci podíleli a pevně věříme, že se počet malých hokejistů, v hokejové základně na dalších trénincích, rozroste.

Mgr.Lubomír Jandera

Sport Most z.s.