Poděkování majitelů klubu za podporu

15.5.2017 | redakce

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří podporovali náš klub v uplynulém období, za podporu a pomoc. Týká se to zejména všech partnerů klubu, ale i fanoušků, tedy všech, kteří klub podpořili v nelehkém boji, který jsme v uplynulé sezóně sváděli. Prošli jsme si opravdu těžkou sezónou, ve které jsme nenaplnili naše očekávání. Sestupem však nic nekončí. V nadcházejících sezónách se budeme snažit co nejdříve se vrátit do WSM ligy, kam si myslíme, že náš klub patří. Po ukončení sezóny 2016/2017 začala jednání s naším partnerským klubem HC Verva Litvínov, se zástupci Města Most a partnery klubu tak, abychom byli připraveni na nadcházející sezónu 2017/2018. Po skončení jednání s těmito subjekty Vás budeme včas informovat o novinkách v klubu, výsledcích jednání, začátku přípravy mužstva, o skladbě mužstva pro nadcházející sezónu i o dalších věcech týkajících se fungování klubu HC Most.

Ještě jednou díky za podporu a těšíme se na setkání v novém soutěžním ročníku.

Robert Šatník a Jaromír Šindel -jednatelé a majitelé společnosti