První přípravný zápas je tu!

03.08.2016 | Redakce

Ve čtvrtek 4.8.2016 se od 18 hodin naši hokejisté utkají v prvním přípravném utkání s celkem SK Kadaň. Utkání se odehraje na kadaňském zimním stadionu.

Po suché přípravě se konečně roztáčí kolotoč přípravných zápasů. Naši borci mají před sebou porci 11 utkání. Seznam těchto zápasů naleznete v sekci přípravná utkání.

Mostecké trenérské duo Doležal - Zíma má v tréninku celkem 30 hokejistů. Je jisté, že borci, kteří nezasáhnou zítra do utkání, dostanou příležitost v pátečním duelu s Kobrou Praha.

Trenéři do utkání nominovali následující hráče. V brance nastoupí jeden z dvojice Mouček - Spěšný. V obraně budou hrát hráči Šefl, Procházka, Bednárik, Hora, Rulík, Charousek, Strejček, Cvrk. V útoku pak nastoupí hráči Rod, Čmolík, Kučera, Alinč, Trubenekr, Divíšek, Mical, Řehoř, Slavíček, Kubinčák, Chlapík, Ujfaluši.

Náš soupeř SK Kadaň má před sebou celkem 9 přípravných utkání, přičemž utkání s HC Most je pro něj také prvním přípravným utkáním. Na soupisce našeho prvního soupeře nalezneme dva ostřílené borce Jakuba Trefného a Jaroslava Mrázka. Vedle nich dostávají příležitost vesměs mladí hráči.

18.04.2017, 14:01 | Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

02.03.2017, 12:05 | Dnes vrcholí aukce dresů HC Most z akce Legenda pomáhá. Vydražte si svůj dres pod tímto odkazem na Sportovniaukce.cz.

16.01.2017, 10:18 | Hlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.