Ve čtvrtek odveta s Benátkami

17.08.2016 | Redakce

Ve čtvrtek 18.8.2016 se od 17.30 hodin odehraje přípravné utkání mezi HC Most a HC Benátky n.J.

Přesně před týdnem se oba soupeři utkali na benáteckém ledě, na němž jasně dominovali Středočeši, kteří zvítězili 5:2. Po tomto klání stihli oba aktéři odehrát další přípravný duel, v němž si Most dokázal poradit s Kadaní, Benátečtí naopak nestačili na kališníky z Litoměři, se kterými prohráli na domácím ledě 3:1. V tomto utkání nastoupili v následující sestavě:

Will – Plutnar, Havlín, Tržický, Pyrochta, Mikliš, Hubáček – Bělohorský, Lakatoš, Vlach – Ordoš, Mikyska, Miškovský – Hrníčko, Havlas, Bittner – Musliu, Volf, Hrabík – Babec

Jak dopadne odveta na mosteckém území? Úvodní buly bude vhozeno 18. srpna v 17:30. Vstup na zítřejší utkání je zdarma

18.04.2017, 14:01 | Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

02.03.2017, 12:05 | Dnes vrcholí aukce dresů HC Most z akce Legenda pomáhá. Vydražte si svůj dres pod tímto odkazem na Sportovniaukce.cz.

16.01.2017, 10:18 | Hlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.