Zítra do Benátek

10.08.2016 | redakce

Ve čtvrtek 11.8.2016 pokračují mostečtí hokejisté v přípravných duelech, kdy zajíždějí do Benátek nad Jizerou. Utkání, ve kterém se naši hokejisté střetnou s farmou extraligového mistra začíná v 18.00 hodin.

Benátečtí mají za sebou již 4 přípravné duely, ve kterých mají vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou proher. Nejprve se střetli s celkem Neftyanik Almetyevsk se kterým prohráli 1:2. V odvetě naopak zvítězili v poměru 7:2. Dále pak prohráli na ledě ústeckého Slovanu 4:3, aby v odvetě na domácím ledě zvítězili v poměru 4:2. V tomto posledním utkání nastoupili domácí v následující sestavě:

Will – Havlín, Kurka, Kočí, Hubáček, Pyrochta, Plutnar, Jandejsek – Špaček, Plodek, Hrníčko, Víšek, Mikyska, Ordoš, Vlach, Lakatoš, Bělohorský, Miškovský, Havlas, Král

18.04.2017, 14:01 | Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

02.03.2017, 12:05 | Dnes vrcholí aukce dresů HC Most z akce Legenda pomáhá. Vydražte si svůj dres pod tímto odkazem na Sportovniaukce.cz.

16.01.2017, 10:18 | Hlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.