Dotazy - Redakce

Fanzóna  |  Dotazy  |  RedakceZde se můžete ptát na cokoliv, co se týká našich redaktorů.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Redakce

Zobrazuji odpovědi 1 - 1 z 1 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomas Zvonar (zvony83@email.cz - Duchcov)
20.1.2015, 22:12

Dobry den ,zajimalo by me co je s Vojtou Kubincakem,ze nehraje,dekuji

Odpověď:
Dobrý den, hráč Kubinčák využil nabídku ze zahraničí, konkrétně z italského klubu Neumarkt/Egna.