Dotazy -

Zobrazuji odpovědi 1 - 3 z 3 odpovědí v této kategorii celkem.

Radim Popelka (rapopelka@email.cz - most)
2.7.2016, 09:46

Dobry den, spravuje tu někdo tyto stránky??? Je to výsměch.

Odpověď:
dobrý den, výsměch čeho pane Popelka, nebo Pospíšile?
dronte (drontedronte@seznam.cz - Chomutov)
18.2.2015, 11:39

Proč pořád nemáte oficiální diskuzní fórum pro fanoušky?

Dobrý den, máme zájem o to, aby naše klubové stránky sloužily jednak k prezentaci klubu a partnerů vůči veřejnosti, a zároveň pak poskytovaly fanouškům dostatek informací o chodu klubu. Pokud fanoušci chtějí diskutovat s vedením klubu, mohou k tomu využít sekci ptejte se. Pokud chtějí diskutovat mezi sebou, musí zvolit jiný způsob, například na sociálních sítích.
Mějte se krásně...

Odpověď:
Jakub Těšitel (tesitel@post.cz - Most)
18.1.2015, 17:43

Proč už několik měsíců máte na webu měsíc staré plány ledu??? Zajímal by mě spíš aktuální. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, plány ledu jsou již aktualizovány.