• Ústecký kraj

Dotazy - Tomáš Divíšek

Zobrazuji odpovědi 1 - 1 z 1 odpovědí v této kategorii celkem.

online (onlineque@seznam.cz - HC Most)
21.7.2016, 14:12

Dobrý den Tomáši,
vím, že teď už je ta myšlenka nějakou dobu pasé, ale přemýšlel jsi někdy o tom, jaké by to bylo, kdyby sis zahrál společně v jednom týmu se svým bráchou Honzou (kterého jsme mimochodem v Mostě meli moc rádi) ?

Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, určitě jsem o tom občas přemýšlel, ale bohužel jsme se celou dobu míjeli a teď už, jak jste napsal, je to pasé. Bylo by to fajn, ale takový je život a nejen ten hokejový. Mějte se krásně, díky.

Onlajny.com

9.12.2016, 13:21 | Provozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.

• Sport media services s.r.o.