• Ústecký kraj

Dotazy - Vedení klubu

Ptejte se na cokoliv našeho vedení.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Vedení klubu

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 11 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan Hofmann (janhofmann87@centrum.cz - Most)
5.8.2016, 21:36

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli v nejbližší době nebo v nadcházející sezoně bude možnost si koupi mostecký dres nebo ostatní produkty. Předem díky za odpověd :)

Dobrý den,
Dresy našeho klubu budou pro naše fanoušky v prodeji, stejně tak i další předměty. Objednávku můžete učinit prostřednictvím e-mailu hc-most@seznam.cz.
Krásný den
jan pospisil (slavia praha)
5.7.2016, 09:01

Dobrý den, prý jste podepsali Tomáše Divíška?!! Můžete to zveřejnit oficiálně? To by bylo super! Bude zase mít ve smlouvě klauzuli o možném odchodu? Děkuji Jan Pospisil

dobrý den pane Pospíšile,
o příchodech nových hráčů budeme určitě informovat. V pondělí 18.7.2016 zahájí "A" mužstvo přípravu na ledě a v tento den určitě budeme informovat o kádru na nadcházející sezónu.
Děkujeme za přízeň a mějte se fajn.
Vl. Prokes (Teplice)
30.6.2016, 19:28

Dobry den, chci se zeptat, proc nemate adekvatni stranky tymu prvni ligy. Dost sleduji WSM ligu a musim rict, ze vase stranky nesnesou ani meritka 2. ligy. Je to smutne, kdyz nejste schopni zaridit aspon obcasnou aktualizaci stranek. Dekuji Vl. Prokes

dobrý den pane Prokeši,
je nám líto, že se Vám naše stránky nelíbí. V této sekci spíše řešíme sportovní chod klubu. Váš dotaz či spíše připomínku předám kolegům z redakce.
Krásný den
Petr Kadlec (Bilina)
12.5.2016, 12:42

Dobrý den, četl jsem ze usilujete o Tomáše Diviska, moc bych si pral aby za nás nastupoval, stále to je pan hokejista. Jak težké je se dohodnout na smlouvě s takovým hokejistou, který už něco dokázal? Dekuji

dobrý den,
po loňské sezóně určitě usilujeme o posílení mužstva. Máme vytipované hráče, které postupně oslovujeme. Mezi těmito hráči je i jméno Tomáše Divíška. Pokud se ptáte na způsob dohadování smlouvy, tak to je zcela individuální věc. Každá ze stran chce mít pro sebe pokud možno ty nejlepší podmínky, a je otázkou jednání, aby se obě strany dohodly na nějakém kompromisu.
děkujeme za otázku a přejeme krásné léto
Martin (mindig@seznam.cz - Most)
9.4.2016, 15:45

Dobry den,chtel bych se zeptat zda neuvazujete nad zmenou naseho loga??neco noveho hezciho nejaky impuls..

dobrý den,
není to tak dávno, kdy došlo ke změně loga klubu. Z toho důvodu o změně loga v této chvíli neuvažujeme.
Marek Zdráhal
2.1.2016, 22:13

Dobrý den, jak moc a v čem nám chybí Tomas Divisek? Ten poměr získaných bodu s Tomášem a bez nej je až zarážející. Bez Toma 0,5 bodu na zapas, s nim v sestavě 1,6. Kdy bude zpět? Děkuji.

Odpověď:
dobrý den, po doléčení zranění, které Tomáš utrpěl v utkání s mužstvem Slavie Praha, se Tomáš rozhodl pro zahraniční angažmá. Dále s ním počítat bohužel již nemůžeme.
Luděk (uvak1@seznam.cz - Tábor)
7.12.2015, 17:08

Dobrý den, copak je s Kamilem Černým že nenastupuje, je zraněn? Díky

dobrý den,
Kamil se zranil v utkání s Č.Budějovicemi. Při pádu na mantinel si poranil krční páteř a je stále na seznamu zraněných hráčů.
Honza (honzaglassic@seznam.cz - Most)
22.11.2015, 19:57

Dobrý den,
co je s Divíškem a Zemanem?
Díky

Dobrý den,
oba hráči jsou zraněni. Jirka Zeman má svalové problémy, Tomáš Divíšek v utkání se Slávií utrpěl poraněni zad.
Petr Najmon (petr.najmon@seznam.cz - Most / HC Most)
20.10.2015, 17:24

Dobrý den, tady jsem se dočetl, že u týmu skončil trenér Řeháček. Nikde jsem se však nedočetl další informace ohledně této situace, popř. kdo tým bude trénovat dál. Děkuji za info Mgr. Petr Najmon
Dobrý den,
Informaci o ukončení činnosti pana Řeháčka u mužstva naleznete na našich stránkách v aktualitách. Vedení klubu se již k této pro nás uzavřené záležitosti nechce vracet. V současné době probíhají jednání směřující k angažování nového trenéra, který by měl k mužstvu nastoupit nejpozději 1.11.2015.
S přáním krásného dne B. Slavíček
Hronek Tomáš (Tomaaaso@seznam.cz - Baník)
24.1.2015, 15:45

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na Tomáše Diviska. Bude u nás opět působit příští sezónu? Můžete ho nějak ohodnotit, ze slov pana trenéra to vypadalo na velmi rozumného a otevřeného chlapa. Mate s nim nějaké zkušenosti? Děkuji, Tomáš Hronek

Dobrý den,
Pokud se ptáte, zda bude Tomáš u nás působit i v příští sezóně, tak na to v tuto chvíli opravdu neumím odpovědět, z naší strany by určitě zájem byl. Co se týká hodnocení působení Tomáše v našem klubu po hokejové stránce, tak pro nás to byla velká posila, a jeho působení v začátku soutěže bereme jako velký přínos. Jedná se o zkušeného hokejistu, osobnost na ledě i v kabině, kde se mladí kluci od něho mohli řadu věcí naučit a posunout se dál... Mé zkušenosti s Tomášem? Jedná se o férového kluka, na ledě profesionál.
Další stránky
12>>

Onlajny.com

9.12.2016, 13:21 | Provozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.

• Sport media services s.r.o.