Dotazy - Vedení klubu

Ptejte se na cokoliv našeho vedení.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Vedení klubu

Zobrazuji otázky 1 - 5 z 5 otázek v této kategorii celkem.

Franta (Sloumal - Prunéřov)
13.2.2017, 08:33

Jste zmrdi? Jen se ptám
jaros (petrjaro@seznam.cz - brno)
27.11.2016, 07:42

Dobrý den. Proč pracovníci fanshopu neodpovídají na e-maily?? Děkuji za zprávu. Jaros
ladislav pešek (pesek@centrum.cz - Praha)
9.11.2016, 21:37

Dobrý večer přestoupí hráči hc most do hc bohemians praha?
sháníme úspěšné podnikatele,sponzory,trenéry a hráče kteří dostanou hc bohemians praha do extraligy.¨
email:ihcbohemians@email.cz

děkuju ladislav pešek
Tomáš Urban (tomas.urban36@seznam.cz - Most)
6.11.2016, 19:53

Dobrý den, dá se koupit šála s motivem HC MOST? děkuji.
Jiří Sanko (krisanta@centrum.cz - Krupka)
11.10.2016, 20:26

Bude postaven také někdy brankář Patrik Spěšný? Pozoruji ho od juniorky Litvínova.V Mostě má jen 39minut odehráno,je to sice málo pro nčjaké hodnocení,ale statistika docela super.Tedy pozoruji všechny bývalé”Tepličáky” a přiznám se že jim držím palce.
Díky za odpověď.