Detail zápasu

1. liga - 2.kolo

HC Berounští Medvědi

so 14.9., 17:30

Branky a nahrávky: 30. Ondráček (Jonáš, Vrdlovec). Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich. Vyloučení: 8:10 navíc Pavelka (MST) osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 410. Průběh utkání: 1:0.

HC Berounští Medvědi: Cikánek – Šenkeřík, Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Kolářík, Sklenička – Marek, Kubica, Vrdlovec - Jonáš, Hrdel, Kubeš - Ondráček, Stromko, Malý - A. Půlpán, Šteiner, Babka - T. Půlpán

HC Most: Nechvátal – Hora, Slavík, Havelka, Charousek, Pavelka, Čížek – Majdan, Palaščák, Andres, Bojer, Koudela, Slavíček, Zavřel, Drtil, Tauš, Nedrda, Sedláček, Smolka