Detail zápasu

1. liga - 27.kolo

so 30.11., 17:30
HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 5. Marek (Palaščák, Pavelka) – 9. Čermák (Chabada, Koudelka), 11. Čermák (Chlapík, Humphries), 43. Procházka (Rubeš), 54. Humphries (Husák). Rozhodčí: R. Svoboda – Rozlílek, Svobodová. Vyloučení: 6:10, navíc Zavřel (Most) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 532.

HC Most: Horák – Šimon, Drtil, Pavelka, Čížek, Hora, Kasal, Havelka – Tauš, Slavíček, Bojer – P. Sedláček, Zavřel, Gerhát – Nedrda, Smolka, Kafan – Palaščák, Szabo, Marek. Trenér: Gudas.

HC Stadion Litoměřice: V. Sedláček – Šulc, Humphries, Míka, Husák, Drábek, Žovinec, Kolář – Chabada, Koudelka,. Čermák – Novák, Hašek, Budínský – Suja, Rubeš, Procházka – Chlapík, Brzobohatý, Z. Doležal. Trenér: J. Doležal.