Detail zápasu

1. liga - 6.kolo

st 24.9., 17:30
HC Havířov Panthers

Branky a nahrávky: 2. Gerhát (Smolka, Divíšek), 33. Charousek (Nedrda, Tauš), 49. Kubinčák (Petruška, Alinč), 56. Slavíček (Nedrda, Grin). Rozhodčí: Horinek – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 337. Střely na branku: 31:35. Průběh utkání: 4:0.

HC Most: Soukup – Kousalík, Grin, Kasal, Charousek, Hora, Havelka, Kokeš – Gerhát, Divíšek, Smolka – Kubinčák, Alinč, Petruška – Nedrda, Slavíček, Tauš – Jurčík, Šrámek, Písařík

HC Havířov Panthers: Svoboda – Bezuška, Dresler, Foltýn, Krisl, Bahounek, Ostrčil, Repe, Lenďák – Sztefek, Loskot, Jiránek – Jakúbek, Šlahař, Daneček – Haas, Pechanec, Matějek – Říčka, Rimmel, Klimša