Detail zápasu

1. liga - 31.kolo

HC Slovan Ústečtí Lvi

st 3.12., 18:00

Branky a nahrávky: 40. Havlíček (Petruška). Rozhodčí: Bejček – Šmika, Bosák. Vyloučení: 4:5, navíc Havelka (MOS) TS [SEK]. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: 908. Střely na branku: 38:19. Průběh utkání: 0:1.

HC Slovan Ústečtí Lvi: Volke - Kolafa, Holomek, Vl. Brož, M. Vágner, K. Černý, Pohl, Smetana - J. Kloz, Roubík, Rod - D. Tůma, D. Merta, Gengel - Pořický, M. Hanzl, T. Vávra - Martin Baránek.

HC Most: Horák - Grin, Kousalík, T. Procházka, Kasal, Hora, Havelka, Marek Baránek - Slavíček, Alinč, Tauš - Petruška, Havlíček, P. Přeučil - Šrámek, Smolka, Jurčík - Bojer, Válek, Mical.