Oficiální
partner
  • Bilfinger
  • Antiradary
  • Bauer

Most snižuje ztrátu! Skvělý Reichel vystřílel tři body na Třebíčí

WSM liga ČR - 49.kolo, diváci: 207

HC Most

HC Most
so 4.2.
3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
HC Třebíč

HC Třebíč

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 2. K. Reichel (Dufek), 6. K. Reichel (Havlíček, Divíšek), 60. J. Doležal (Dufek, Hora) – 56. Kristl (Čejka, Wasserbauer). Rozhodčí: Luczków – Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 207. Střely na branku: 14:28 (7:7, 3:9, 4:12). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC Most: Spěšný – Šefl, K. Černý, Walter, Šesták, Kokeš, A. Rulík – Kubinčák, Divíšek, Smolka – J. Doležal, K. Reichel, Dufek – Rod, Alinč, Havlíček – R. Veselý, J. Šimeček, Stříbrný.

HC Třebíč: Do. Svoboda – Niko, J. Zdráhal, Lojek, Čejka, Hort, Jiří Wasserbauer – Jan Wasserbauer, Dolníček, Kristl – Kusko, Milfait, Psota – Malec, T. Havránek, Paták – Juráň.

Reportáž z utkání

04.02.2017 | Redakce

Mostečtí zažili bleskový vstup do utkání a už po čtyřiašedesáti vteřinách se radovali z první branky. Po Dufkovo obkroužení brány vyrazil Svoboda kotouč pouze před sebe, kde stál připravený Kristian Reichel, který pohotovou dorážkou zaznamenal svou první branku v dresu Mostu – 1:0! Třebíčští se sotva oklepali, už lovili opět kotouč ze své brány. Po zbytečném vyloučení Nika napřáhl na levém kruhu opět mladý Kristian Reichel a parádní ránou do šibenice přidal druhý zásah svého týmu – 2:0.

Mostečtí i nadále pokračovali v aktivitě a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Třetí branka vysela ve vzduchu v další přesilové hře Mostu, jenže Ondřej Havlíček orazítkoval pouze tyč Svobodovy brány. V patnácté minutě došlo k zajímavému souboji na ledové ploše. Tomáš Divíšek se vydal na zteč proti Lojkovi, a šlo tak o souboj dvou borců se zkušenostmi z NHL. Lépe ze vzájemného souboje vyšel hostující Lojek, který obral Divíška o puk a ulehčil tak práci svému brankáři. 

Také do druhé třetiny vstoupili aktivněji Severočeši. Smolka se nadvakrát dostal do vyložené šance, jenže ani jednou se mu nepodařilo procpat puk za Svobodova záda. V osmadvacáté minutě opět zvonilo za Svobodovými zády. Třebíčští jakoby zůstal ještě v autobuse, Šimeček se Stříbrným pláchli do brejku dva na jednoho, který střelou do tyče hostující brány zakončil druhý jmenovaný. Kupodivu až v sedmatřicáté minutě si první vyloženou šanci vytvořila Třebíč. Dolníčkovu ránu z první vyrazil Spěšný pouze nad sebe a kotouč se snášel do brány. Na to ovšem domácí brankář bravurně zareagoval a pohotovým zákrokem zachytil kotouč do lapačky. 

Ve třetí třetině se pochopitelně chopila otěží Třebíč, mostečtí pouze strážili svůj náskok. V osmačtyřicáté minutě oslovil Psota zkušeného Lojka, jehož střelu vyrazil Spěšný pouze na hůl Kuska. Ten také pohotově dorážel do poloprázdné brány, ovšem Spěšný předvedl další skvělý zákrok. V padesáté minutě mohl definitivně rozhodnout Jaroslav Šimeček. Domácí útočník řešil brejk kličkou brankáři, jenže ten jeho úmysl přečetl a kotouč mu z hole ukradl. 

Na pořádné drama zadělala Třebíč čtyři minuty před závěrečnou sirénou. Richard Kristl se natlačil před Kokeše, ovšem do dobré pozice se nedostal, a tak bekhendem pouze nahodil kotouč na domácí svatyni. Zde si poprvé v utkání vybral slabší chvíli Patrik Spěšný, kterému prošel kotouč mezi betony až do brány a bylo sníženo – 2:1. V samotném závěru svírali hosté domácí Most ve vlastním pásmu a pokusili se o power-play. Toho domácí dokázali využít, když Jiří Doležal zamířil od modré přesně do prázdné brány a bylo definitivně rozhodnuto – 3:1. 

Související články MST - TRE 3:1

Aktuality

Legenda pomáhá 2. kolo

18.04.2017, 14:01 | Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

Aukce Legenda pomáhá

02.03.2017, 12:05 | Dnes vrcholí aukce dresů HC Most z akce Legenda pomáhá. Vydražte si svůj dres pod tímto odkazem na Sportovniaukce.cz.

Sympaťák WSM Ligy finišuje

16.01.2017, 10:18 | Hlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.

Václav Drábek novou posilou tý

10.12.2016, 09:47 | Již v dnešním utkání se mohou fanoušci těšit na novou posilu obraných řad. Do klubu HC Most přichází zkušený obránce Václav Drábek, který má za sebou 31 extraligových startů a 669 startů v první lize.


Partneři klubu
  • Antiradary
  • Technické služby
  • Bilfinger
  • Severní Energetická
  • LH Profi
  • Tixexpress
  • Bauer

© 2014 HaK Club Baník MOST spol. s r.o. & eSports.cz s.r.o.

Copyright | Ochrana osobních údajů | RSS | Nastavení cookies