Oficiální
partner
  • Bilfinger
  • Antiradary
  • Bauer

Po přestřelce bere Most bod po samostatných nájezdech

1. liga ČR - 20.kolo

HC Most

HC Most
po 9.11.
6:7
(1:1, 2:2, 3:3 - 0:0 - 0:1)
HC Slavia Praha

HC Slavia Praha

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 9. Havlíček (Kubinčák, Strejček), 24. Alinč (Slavíček, Tauš), 40. Přeučil (Kubinčák, Havlíček), 44. Přeučil (Vaněk, Kubinčák), 57. Alinč (Havlíček, Zeman), 59. Slavíček (Alinč, Tauš) – 3. Micka (Růžička), 25. Pavlin (Markovič, Robinson), 36. Knot (Robinson, Pavlin), 49. Bahenský, 55. Knot (Pavlin), 59. Čermák (Kašpařík), rozh. náj. Čermák. Rozhodčí: Zubzanda – Hejl, Toman. Vyloučení:7:8 . Využití:3:3 . V oslabení:0:0 .

HC Most: Horák – Zeman, Grin, Havelka, Strejček, Vaněk, Hora, Bittner – Tauš, Divíšek, Slavíček – Kubinčák, Alinč, Havlíček – Mical, Hanzl, J. Procházka – Nedrda, Přeučil

HC Slavia Praha: Hylák – Kolařík, Růžička, Hraško, Pavlin, Adam, Knot, Drahorád – Kubica, Kašpařík, Čermák – Robinson, Mikulík,Markovič – Bahenský, Jurík, Hruška – Jiránek, Šafránek, Micka – Nestrašil

Reportáž z utkání

09.11.2015 | Sabina Prantová

Do úvodní třetiny vstoupili aktivněji hosté, ti se také po dvou minutách hry hned prosadili, když Růžičkovo střelu od modré šikovně tečoval Tomáš Micka. Následovalo vyloučení na domácí straně, ale Slavie výhodu nevyužila. Potě bylo k vidění přečíslení na domácí straně, ale Alinč neprostrčil puk až ke Slavíčkovi, který mohl zakončovat. To ovšem nevadilo, protože se Most přesto prosadil. V 9. minutě Strejček našel na útočné modré pěkným pasem Kubinčáka, který se dostal s Havlíčkem do přečíslení 2/1. Kubinčák potáhl puk až před Hyláka, načež podél padajícího obránce našel ideálně Ondřeje Havlíčka, který pohodlně překonal Hyláka. Potom si také Most zahrál početní výhodu, ale rovněž bez využití. Další větší šance byla vidět na straně Slavie, když si Markovič vybruslil až před Horáka, ale ten byl pozorný. Opět došlo k vyloučení na straně hostí, Most početní výhodu nevyužil a tak byl stav utkání po první třetině 1:1.

Na začátku 2. třetiny Most zvýšil po střele Jana Alinče na 2:1. To ovšem nevydrželo příliš dlouho. Most šel do oslabení a tak Slavie vzápětí vyrovnala. Ve 25. minutě skoroval Žigu Pavlina. Ihned na to došlo k vzájemnému vyloučení a tak hra pokračovala 4/4. Další větší šanci měla Slavie, když pálil Kubica z mezikruží, ale Horák byl opět pozorný. Následovala přesilová hra Slavie, při které se prosadil ve 36. minutě Ronald Knot. Těsně před koncem 2. třetiny došlo k vyloučení na straně Slavie a tak Most vyrovnal z hole Přeučila. Po 2. třetině byl tak stav utkání 3:3. 

3. třetina začala vyloučením na straně hostí, Most početní výhodu nevyužil. Naopak Slavie zahrozila v přečíslení 2/1. Ihned na to se prosadili ale domácí hráči. Vaňkovu střelu od modré usměrnil za Hylákova záda opět Petr Přeučil a zvýšil tak už na 4:3. Most byl rozhodně aktivnějším týmem a držel se ve velkém tlaku. Následovaly obrovské šance Mostu, ale byla to Slavie, která se prosadila. Ve 49. minutě srovnal na 4:4 Zdeněk Bahenský. Ihned na to zahrozila opět Slavie, když Čermák trefil břevno. Následovalo vyloučení Mostu a tak Slavie zvýšila na 4:5 střelou Ronalda Knota. Most se nenechal zahanbit a vyrovnal v 57. minutě, když Havlíček našel křižnou přihrávkou brankovištěm u druhé tyče Jana Alinče, který bezpečně trefil odkrytou branku Slavie. Poté to byla opět Slavie, která přidala další branku z hole Čermáka. Už to vypadalo, že Slavie bude brát tři body, ale těsně před koncem třetiny Alinč viděl před brankou volného Bohumila Slavíčka, který vyrovnal na 6:6 a tak se šlo do prodloužení.

V prodloužení žádná branka nerozhodla a tak následovaly samostatné nájezdy.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
Autorem vítězné branky je Miloslav Čermák.

Aktuality

Legenda pomáhá 2. kolo

18.04.2017, 14:01 | Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

Aukce Legenda pomáhá

02.03.2017, 12:05 | Dnes vrcholí aukce dresů HC Most z akce Legenda pomáhá. Vydražte si svůj dres pod tímto odkazem na Sportovniaukce.cz.

Sympaťák WSM Ligy finišuje

16.01.2017, 10:18 | Hlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.

Václav Drábek novou posilou tý

10.12.2016, 09:47 | Již v dnešním utkání se mohou fanoušci těšit na novou posilu obraných řad. Do klubu HC Most přichází zkušený obránce Václav Drábek, který má za sebou 31 extraligových startů a 669 startů v první lize.


Partneři klubu
  • Antiradary
  • Technické služby
  • Bilfinger
  • Severní Energetická
  • LH Profi
  • Tixexpress
  • Bauer

© 2014 HaK Club Baník MOST spol. s r.o. & eSports.cz s.r.o.

Copyright | Ochrana osobních údajů | RSS | Nastavení cookies