S Litoměřicemi bez bodu

WSM liga ČR - 11.kolo

po 3.10.
HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 49. Divíšek (Slavíček), 52. Mical (M. Hanzl) – 3. P. Beránek (Miškář), 9. Barák (Šulc, M. Ondráček), 22. Jaroslav Kalla (J. Veselý), 59. M. Ondráček (Plášil). Rozhodčí:Battěk – Svobodová, Maštalíř . Vyloučení:5:5 . Využití:0:1 . V oslabení:0:0 .

HC Most: Pinc – Novák, Rulík, Šesták, Hora, Strejček, Charousek – Smolka, Alinč, Rod – Slavíček, Divíšek, Kubinčák – Řehoř, Hanzl, Doležal – Šimeček, Havlíček, Mical – Havelka

HC Stadion Litoměřice: Pavelka – Smetana, Pavlas, Plášil, Šulc, Barák, Frühauf, Jebavý – Pletka, Rubeš, Ondráček – Kalla, Veselý, Paločko – Kopta, Hanták, Procházka – Miškář, Pilař, Beránek

3.10.2016 | redakce

Na začátku úvodní třetiny jako první zahrozili hosté. Následovalo přečíslení 2/1 na domácí straně. Zde se ukázalo pravidlo nedáš dostaneš, protože se hned vzápětí prosadily Litoměřice. Ve 3. minutě otevřel stav utkání Petr Beránek. Poté došlo k vyloučení na domácí straně a Most zahrozil v oslabení. Dále byl aktivnější Most, ale vyrovnávacího gólu se nedočkal. Naopak opět úřadovali hosté. V 9. minutě zvýšil na 0:2 Jindřich Barák. Dále byli opět vyloučení domácí, ale po chvilce se provinili i hosté, takže hra pokračovala 4/4. Potom hra nepostupovala nějak moc výrazně. Došlo ještě k vyloučení Litoměřic, ale mostečtí přesilovku nedokázali využít. Následovala obrovská šance hostí, když na Pince sám ujížděl Veselý, ale nepřekonal ho. První třetina tak skončila 0:2.

Těsně před koncem první třetiny faulovali domácí, takže druhá třetina začala přesilovkou Litoměřic. Hosté tuto početní výhodu využili, když ve 22. minutě skóroval Jaroslav Kalla. Posléze šli i hosté do oslabení, ale Mostu se opět v přesilovce vůbec nedařilo. Hra se poté přelévala z jedná strany na druhou až došlo k dalšímu vyloučení na domácí straně. Litoměřice nepředvedly moc výraznou přesilovku, ale při vedení o tři góly je to nemuselo mrzet. Následně dostal osobní trest domácí Doležal. Druhá třetina tedy skončila 0:3.

Na začátku třetí třetiny došlo k vyloučení v týmu Litoměřic. Most se horko těžko usazoval v útočně třetině, takže se hosté bez problému ubránili. Poté došlo k přečíslení 2/1 na straně Litoměřic. Dále si oslabení zahráli pro změnu domácí hokejisté. Po jeho skončení se gólu dočkal i Most. Ve 49. minutě snížil na 1:3 Tomáš Divíšek.  Mostecké gól patřičně nabudil, takže hned vzápětí na rozdíl jedině branky snížil Martin Mical. Domácí se stále drželi v útočném pásmu a aktivně se snažili dorovnat stav utkání. K tomu jim mohla pomoci i přesilová hra, ale nestalo se tak. Most to v závěru třetiny zkoušel ještě při power play, ale do prázdné brány pečetil výhru Litoměřic Martin Ondráček.