• Ústecký kraj

Brankáři

Spolupráce s trenéry brankářů

Klubu se podařilo domluvit, v rámci spolupráce mezi mládežnickými kluby Sport Most a Litvínov, spolupráci s trenéry brankářů Zdeňkem Orctem a Jiřím Podešvou, kteří budou docházet na ranní brankařské tréninky, od nástupu na led.

Jako asistent trenérů brankářů zůstává Jan Smatana, který bude docházet na ranní tréninky brankářů a také do některých tréninků jednotlivých kategorií.

Dále bylo dohodnuto, že jednotliví brankáři z obou klubů mohou, po domluvě s již zmíněnými trenéry, docházet na tréninky v rámci výměn.

Lukáš Bednařík, předseda statutárního výboru Sport Most z.s.

Onlajny.com

9.12.2016, 13:21 | Provozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.

• Sport media services s.r.o.