Lékařské prohlídky

Lékařské prohlídky na hokejovou sezonu

2, 3, 4 třída (krajské soutěže přípravek) – klidové EKG

MŽ, SŽ, MD, SD, JUN – zátěžové EKG

Zátěžová vyšetření pro sportovce (žáky):

Vyšetření provádíme na oddělení pracovního lékařství Most (1. patro) – areál nemocnice v Mostě, budova „F“ (naproti budově Přenosných nemocí).

Cena vyšetření podle ceníku Zdravotního ústavu, platného od 1. 1. 2016: -650,- Kč

(položka CZS 12/2 zátěžové vyšetření (ergometrie) - bez masky).

Platí se na místě pokladní stvrzenkou, vystavenou na jméno vyšetřeného sportovce,

s uvedením druhu provedeného vyšetření, data + zaplacené ceny.

S sebou si sportovec vezme průkazku pojištěnce, sportovní obuv, ručník, 650,-Kč.

Pokud je sportovec evidovaný na odborném pracovišti – např. kardiologie, alergologie apod., vezme prosím poslední nález s sebou k nahlédnutí. Děkuji.

Sportovci ve věku do 18 let musí přijít k vyšetření v doprovodu dospělé osoby, která si je také vyzvedne po ukončení vyšetření. Děkuji za pochopení.

Doba vyšetření: asi jedna hodina včetně anamnézy + vyšetření před zátěží, monitorace EKG při zátěži i v klidu, vypracování závěru.

Objednání na tel číslech: 477 751 621, 477 751 624, 724 526 896.

Na těchto kontaktech jsme Vám k dispozici i pro Vaše dotazy nebo připomínky.

Klidové EKG je možno provést u Mudr. Samkové, po společné domluvě.

Most, 6. dubna 2016                                                                                   MUDr.Jana Samková, vedoucí oddělení

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

CZS – oddělení pracovního lékařství Most