Aktuální výsledky - hokej Česko a hokej NHL

Nejsledovanější hokejové soutěže u nás jsou kromě domácí extraligy a 1. ligy i zámořská NHL. V naší hokejové rubrice tak naleznete aktuální výsledky nejen z českého hokeje, ale také z kanadsko-americké NHL a dalších prestižních lig.

Sleduj průběh hokejového zápasu ZDE

Extraliga hokej dnes - aktuální program zápasů

Kromě tabulek a výsledků odehraných zápasů máte k dispozici také aktuální rozpis utkání Tipsport extraligy i druhé nejvyšší soutěže s názvem Chance Liga. Kromě základní části zde naleznete také kompletní výsledky z hokejového play off.

🏒Zahraniční i český hokej - online výsledky

Nejen zápasy jednotlivých lig, ale také světové hokejové turnaje jako je Karjala Cup, nebo MS v hokeji jsou v rubrice hokej neustále aktualizovány.

🏒Kde sledovat hokej live/hokej živě?

Hokej je jedním z nejsledovanějších sportů na světě a abyste viděli skvělý hokej z Česka či zahraničí na vlastní oči, nemusíte nutně na vymrzlý stadion. Stačí si zapnout počítač s připojením k internetu a spustit si libovolný online stream zdarma, který nabízí české sázkové kanceláře.

🏒Hokejové přestupy na hokej cz

CZ hokej, nebo-li český hokej je atraktivní i mimo kluziště a to především v posezonní části, kdy dochází k zajímavým přestupům hráčů napříč kluby. Mezi fanoušky však největší nadšení rozpoutá návrat českých hvězd ze slavných lig jako je KHL, nebo NHL.

Sleduj hokej živě s bonusem za registraci - KLIKNI ZDE

Sparta Praha vs. Liberec dnes živě: Extraliga play off 2024

Čtvrtfinálová série Sparta vs. Liberec slibuje fanouškům extraligy ten nejlepší hokej. Sledujte napínavé zápasy play off ELH živě na TV Tipsport.

MS v hokeji žen 2024: program, skupiny, výsledky, tabulka

Češky obhajují bronz. Mistrovství světa v hokeji žen 2024 🏅 v dubnu hostí USA. Podívejte se na program, výsledky, tabulku a další info o MS žen 2024.

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy 2024: zápasy, výsledky

Osm nejlepších celků sezony jde do sebe. Známe ✔️ program čtvrtfinále play off hokejové extraligy 2024, podívejte se na rozpis a výsledky všech sérií.

MS v ledním hokeji 2024: program, skupiny a tabulka

Kompletní program a informace ✅ o skupinách na ⭐MS v hokeji 2024⭐ naleznete přehledně v tomto článku. Jak aktuálně vypadá tabulka, kdy hrají Češi?

Extraliga play off živě v televizi: Program, přímé přenosy

O titul se hraje i na vašich obrazovkách. Podívejte se na program 📺 přímých přenosů z play off ELH 2024 na ČT Sport a O2 TV Sport. Jaký hokej běží živě...

Liberec - Olomouc dnes živě: Extraliga play off 2024, 5. zápas

Otočka v sérii, nebo využití třetího mečbolu? Předkolo play off extraligy Liberec - Olomouc dnes vyvrcholí 5. zápasem, sledujte ho živě od 18:00.

NHL v Praze: Informace, týmy, program a vstupenky

Nejlepší hokej světa se by se měl vrátit do ČR. Buffalo a New Jersey odehrají 2 zápasy ✔️ NHL 2024 v Praze. Podívejte se na první informace a program.

Fortuna a HokejZpravy: Soutěže o lístky na HC Sparta Praha

Fortuna vám přeje. Ve spolupráci s webem HokejZpravy.cz můžete zdarma soutěžit o vstupenky na domácí zápasy HC Sparta Praha v O2 Areně. Jak na to?

Hokejová NHL 2023/24 - informace, týmy, výsledky a livestream

Podívejte se na kompletní informace o sezóně ⭐ NHL 2023/2024. Najdete zde program, výsledky i tabulku. Dozvíte se také, kde NHL sledovat živě zdarma.

Předkolo play off hokejové extraligy 2024: zápasy, výsledky

Osm týmů, čtyři vstupenky do čtvrtfinále hokejové extraligy. Přečtěte si vše o předkole play off ELH 2024, nechybí program, výsledky či statistiky.

Češi v NHL: týmy, platy, historie

Vše o Češích v NHL v jednom článku. Kteří čeští hokejisté letos hrají v NHL a s jakými platy? Prohlédněte si přestupy i statistiky Čechů v NHL.

Jak sledovat baráž o extraligu online? Livestream zdarma

V baráži o extraligu 2024 hraje Kladno a vítěz 1. ligy. Návod na sledování baráže online vám prozradí, kde sledovat hokejovou baráž živě a zdarma.